QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Overview
bg: Обзор

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Filename
bg: Име на файла

en: Clear index
bg: Изчисти индекса

en: Updated
bg: Обновено

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Revisions
bg: Редакции

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Languages
bg: Езици

en: Apply
bg: Търси

en: Index
bg: Индекс
