QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Index
br: Meneger

en: Route
br: Hentad
