QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Clear index
hy: Մաքրել ինդեքսը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: author
hy: հեղինակ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
