QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Clear index
lt: Valyti indeksą

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Page
lt: Puslapis

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Override
lt: Perrašyti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Languages
lt: Kalbos

en: author
lt: autorius

en: Info
lt: Informacija

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Index
lt: Indeksas

en: File paths
lt: Failo kelias

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Form display
lt: Formas atvaizdavimas

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
