QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (70 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Overview
sv: Översikt

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Filename
sv: Filnamn

en: Clear index
sv: Rensa index

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Created
sv: Skapad

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Page
sv: Sida

en: Taxonomy terms
sv: Taxonomitermer

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Revisions
sv: Versioner

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Nodes
sv: Noder

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Desc
sv: Fallande

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Languages
sv: Språk

en: author
sv: författare

en: Info
sv: Information

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Taxonomy Terms
sv: Taxonomitermer

en: Index
sv: Förteckning

en: Redirects
sv: Omdirigeringar

en: Offset
sv: Kompensera

en: Results per page
sv: Träffar per sida

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Seed
sv: Seedning

en: Route
sv: Rutt

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.

en: Temporary
sv: Temporär

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: - All -
sv: - Alla -

en: Item ID
sv: Föremålets ID

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Status code
sv: Statuskod

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Transitions
sv: Övergångar

en: Asc
sv: Stigande

en: Find and manage content
sv: Hitta och hantera innehåll
