QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Exclude
sr: Изостави

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Route
sr: Рута

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем
