QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Clear index
ast: Llimpiar l'índiz

en: Updated
ast: Anováu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Languages
ast: Llingües
