QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Filename
az: Fayl adı

en: Clear index
az: İndeksi sil

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Created
az: Yaradıldı

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Page
az: Səhifə

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Nodes
az: Materiallar

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Languages
az: Dillər

en: author
az: müəllif

en: Info
az: Məlumat

en: Cron
az: Kron

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Index
az: İndeks

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Route
az: Marşrut

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu
