QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Overview
be: Агляд

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Filename
be: Назва файла

en: Clear index
be: Ачысціць індэкс

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Revisions
be: Версіі

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Languages
be: Мовы

en: Info
be: Інфармацыя

en: Cron
be: Крон

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Index
be: Каталог

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Route
be: Маршрут

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
