QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Overview
bs: Pregled

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Clear index
bs: Očisti indeks

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Created
bs: Kreiran

en: Exclude
bs: Isključi

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Languages
bs: Jezici

en: Apply
bs: Primjeni
