QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (59 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Overview
ca: Resum

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Clear index
ca: Neteja l'índex

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Created
ca: Creat

en: Exclude
ca: Exclou

en: Page
ca: Pàgina

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Languages
ca: Llengües

en: author
ca: autor

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Index
ca: Índex

en: File paths
ca: Camí del fitxer

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Route
ca: Ruta

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Temporary
ca: Temporal

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: Item ID
ca: ID d'element

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Transitions
ca: Transicions

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut
