QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (39 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Clear index
eo: Malplenigu indekson

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Index
eo: Indekso

en: Route
eo: Vojo

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
