QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (61 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Filename
et: Failinimi

en: Clear index
et: Tühjenda indeks

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Created
et: Loodud

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Page
et: Lehekülg

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Nodes
et: Postitused

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Languages
et: Keeled

en: author
et: autor

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Index
et: Indeks

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Route
et: Suund

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: Asc
et: Kasvav

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu
