QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (62 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Clear index
fi: Tyhjennä indeksi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Configure
fi: Määrittele

en: Created
fi: Luotu

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Page
fi: Sivu

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Revisions
fi: Versiot

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Nodes
fi: Solmut

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Override
fi: Ohita

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: Languages
fi: Kielet

en: author
fi: kirjoittaja

en: Info
fi: Tieto

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Index
fi: Indeksi

en: File paths
fi: Tiedostopolut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Route
fi: Reitti

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Temporary
fi: Tilapäinen

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Published status
fi: Julkaisutila
