QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
