QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Clear index
gl: Limpar índice

en: Updated
gl: Actualizado

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Created
gl: Creado

en: Exclude
gl: Excluír

en: Page
gl: Páxina

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Revisions
gl: Revisión

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Nodes
gl: Nodos

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Languages
gl: Idiomas

en: author
gl: autor

en: Info
gl: Información

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Index
gl: Índice

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Route
gl: Ruta

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación
