QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Taxonomy terms
de: Taxonimie-Begriffe

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Info
de: Information
