QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (29 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: author
gu: લેખક

en: Cron
gu: ક્રોન

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Route
gu: માર્ગ
