QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Overview
he: סקירה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Filename
he: שם קובץ

en: Clear index
he: ניקוי אינדקס

en: Updated
he: עודכן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Created
he: נוצר

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Page
he: דף

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Revisions
he: גרסאות

en: Vocabulary
he: מילון

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Desc
he: יורד

en: Override
he: דריסה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Languages
he: שפות

en: author
he: מחבר/ת

en: Info
he: מידע

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Index
he: אינדקס

en: File paths
he: מיקומי קבצים

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Seed
he: זרע

en: Route
he: נתיב

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה
