QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (42 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Overview
hr: Pregled

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Clear index
hr: Očisti indeks

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Exclude
hr: Isključi

en: Page
hr: Stranica

en: Taxonomy terms
hr: Pojmovi taksonomije

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Revisions
hr: Revizije

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Nodes
hr: Unosi

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Desc
hr: Silazno

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Languages
hr: Jezici

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Asc
hr: Uzlazno
