QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to ht translation catalogue (26 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: author
ht: otè

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Permanent
ht: Pèmanan

en: Temporary
ht: Pasajè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
