QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо

en: Languages
ky: Тилдер
