QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
