QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (57 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Overview
lv: Pārskats

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Clear index
lv: Notīrīt indeksu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Page
lv: Lapa

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Languages
lv: Valodas

en: author
lv: autors

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Index
lv: Rādītājs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Route
lv: Maršruts

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
