QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Search
mk: Барање

en: Clear index
mk: Празнење на индексот

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: - All -
mk: - Сите -
