QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Clear index
ne: अनुक्रम खाली गर्नुस

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Info
ne: जानकारी

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Index
ne: सूची

en: File paths
ne: फाईलको पाथहरु

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Route
ne: मार्ग

en: « First
ne: « पहिलो
