QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
