QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ
