QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Info
ps: مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -
