QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat
