QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Languages
si: භාෂා

en: Index
si: පටුන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
