QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Clear index
sk: Vymazať index

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Page
sk: Strana

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Nodes
sk: Uzly

en: Desc
sk: Zostupne

en: Override
sk: Nahradiť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Languages
sk: Jazyky

en: author
sk: autor

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: File paths
sk: Cesty k súborom

en: Offset
sk: Ofset

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Route
sk: Cesta

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Item ID
sk: ID položky

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
