QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Overview
sl: Pregled

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Clear index
sl: Počisti indeks

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Languages
sl: Jeziki

en: Info
sl: Podatki

en: Index
sl: Indeks

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
