QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (32 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Languages
te: భాషలు

en: Info
te: సమాచారం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
