QuantCDN - Drupal Static Site Generator & Hosting (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Languages
ug: تىل

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: - All -
ug: ھەممىسى
