Query Auth Params (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Remove
fi: Poista

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Once
fi: Kerran

en: Forever
fi: Ikuisesti
