Query Auth Params (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Once
hu: Egyszer

en: Forever
hu: Végleges

en: The path '%path' has to start with a slash.
hu: '%path' útvonalnak perjellel kell kezdődnie.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
hu: '%path' vagy érvénytelen vagy nincs hozzá megfelelő jogosultság.
