Query Auth Params (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Remove
id: Hapus

en: Administration
id: Administrasi

en: The path '%path' has to start with a slash.
id: Jalur '%path' harus dimulai dengan garis miring.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
id: Entah jalur '%path' tidak valid atau Anda tidak memiliki akses ke jalur tersebut.
