Query Auth Params (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Remove
pt: Remover

en: Administration
pt: Administração

en: Forever
pt: Para sempre

en: The path '%path' has to start with a slash.
pt: O caminho '%path' tem de começar com uma barra.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pt: O caminho '%path' é inválido ou não tem acesso a ele.
