Query Auth Params (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Administration
sk: Administrácia

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
sk: Buď je cesta '%path' neplatná, alebo k nej nemáte prístup.
