Query Auth Params (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Remove
tr: Kaldır

en: Administration
tr: Yönetim

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: Forever
tr: Süresiz

en: The path '%path' has to start with a slash.
tr: '%path' yolunun eğik çizgiyle başlaması zorunludur.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
tr: '%path' yolu geçersiz ya da bu yola erişiminiz yok.
