Query Auth Params (1.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Remove
ca: Elimina

en: Administration
ca: Administració

en: Forever
ca: Per sempre

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
