Query Auth Params (1.0.1-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Remove
da: Fjern

en: Display Options
da: Visningsindstillinger

en: Forever
da: Altid

en: The path '%path' has to start with a slash.
da: Stien '%path' skal starte med en skråstreg.
