Query Auth Params (1.0.1-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Remove
es: Eliminar

en: Administration
es: Administración

en: Display Options
es: Opciones de visualización.

en: Once
es: Una vez

en: Forever
es: Por siempre

en: The path '%path' has to start with a slash.
es: La ruta '%path' debe comenzar con una barra oblicua.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
es: La ruta '%path' no es válida o no tiene acceso a ella.
