Query Auth Params (1.0.1-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Remove
it: Elimina

en: Administration
it: Amministrazione

en: Forever
it: Per sempre

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
