Query Auth Params (1.0.1-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Remove
ja: 削除

en: Administration
ja: 管理

en: Forever
ja: 無期限

en: The path '%path' has to start with a slash.
ja: パス「 %path 」はスラッシュ始まりでなくてはなりません。
