Query Auth Params (1.0.1-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Administration
nl: Beheer

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: Once
nl: Eénmaal

en: Forever
nl: Voor altijd

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' is niet correct of u heeft er geen toegang toe.
