Query Auth Params (1.0.1-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Remove
ru: Удалить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Display Options
ru: Настройки отображения

en: Once
ru: Когда

en: Forever
ru: Навсегда

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
ru: Либо путь "%path" недействителен, либо у вас нет доступа к нему.
