Query Auth Params (1.2.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Administration
et: Haldus

en: Forever
et: Igavesti

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.
