Query Auth Params (1.2.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Remove
fr: Retirer

en: Display Options
fr: Afficher les Options

en: Forever
fr: Pour toujours

en: The path '%path' has to start with a slash.
fr: Le chemin '%path' doit commencer par un slash.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
fr: Soit le chemin '%path' est invalide, soit vous n'y avez pas accès.
